O nás

Jsme rodinná společnost založená v roce 1993. Tedy již více než 30 let se plně věnujeme výrobě dřevěných oken, vstupních a interiérových dveří.

Mnoho úsilí vkládáme do inovace a vývoje, neustále se snažíme o zkvalitnění naší produkce, prodlužování životnosti a zlepšování vlastností našich výrobků.

Provozovnu máme v Kladně. Je zde výroba a vzorkovna, kterou můžete navštívit a prohlédnout si naše produkty, vzorky dřevin a doplňků.

Okna a dveře jsme dodávali zprvu zejména zákazníkům ve Středních Čechách, Praze a okolí, dnes naše výrobky najdete již v celé České republice, ale i v Rakousku, Německu, Francii, Slovensku a v dalších zemích.

K dispozic je Vám celý náš tým:

masko7svetlejsi

Tomáš Jupa

Jednatel

tomas@maskop99.cz

+420 603 809 411

Patrik Jupa

Obchod / vývoj

patrik@maskop99.cz

+420 725 117 612

Radim Jirkovský

Výroba

radim@maskop99.cz

+420 603 809 445

Jan Vokurka

Konstrukce

jan@maskop99.cz

+420 727 945 712

 

Group 97

Jakub Novotný

Přípravář výroby

jakub@maskop99.cz

+420 602 667 577

masko6svetlejsi

Jitka Jupová

Ekonomické oddělení

jupova@maskop99.cz

+420 312 662 050

Group 97

Hana Janáčková

Asistentka

hana@maskop99.cz

+420 724 785 858

Veronika Jirásková

Cenové nabídky

veronika@maskop99.cz

+420 725 117 612

+420 312 662 050

Nikola Hlusičková

Cenové nabídky

nikola@maskop99.cz

+420 725 117 612

+420 312 662 050

JUPA & concept

S vývojem vlastního designu oken začal pan Tomáš Jupa v roce 1995. Jednalo se o první generaci oken v bezfalcovém provedení ze strany interiéru a se skrytými panty. Tento model máme v nabídce dodnes pod názvem INTEGRAL.

Ve spolupráci se synem Patrikem pak v inovaci pokračoval a v průběhu let se modelová řada INTEGRAL značně rozšířila. Nejnovějším přírůstkem je pak model INTEGRAL concept.

Historická okna, na jejichž design jsou zejména v památkových zónách kladeny vysoké nároky, si v naší společnosti rovněž prošla svým vývojem. Tato okna umíme dnes vyrobit v různých profilacích a se zdobnými prvky dle přání. ŠPALETOVÁ okna již standardně dodáváme se skrytými panty na vnějších křídlech – jedná se jak o designový, tak plně funkční detail.